Zaapelowano o pomoc w lokalizacji świadków tragicznego wypadku w Koszalinie

W gwałtownym incydencie drogowym, który miał miejsce 16 października w Koszalinie, życie straciła kobieta jadąca na rowerze. Tragiczne zdarzenie rozegrało się w pobliżu Galerii Emka. W ramach prowadzonego postępowania, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zwracają się z prośbą o wsparcie w zlokalizowaniu potencjalnych świadków.

Fatalny incydent miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Władysława IV i Kwiatkowskiego w Koszalinie, przy przejściu dla pieszych i przejeździe dla rowerów. Czas zaistnienia wypadku to około godziny 19:00 dnia 16 października.

Na podstawie dostępnych informacji wynika, że za sterami ciężarówki asenizacyjnej marki Man, poruszającej się ulicą Władysława IV, była osoba skręcająca w lewo w ulicę Kwiatkowskiego. W tym samym czasie nieszczęsna rowerzystka znalazła się przed pojazdem, co doprowadziło do kolizji. Kobieta odniosła poważne obrażenia, a mimo natychmiastowych prób reanimacji na miejscu zdarzenia, nie udało się jej uratować.

Osoby, które były obecne podczas tego tragicznego incydentu lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, są gorąco zachęcane do skontaktowania się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.