Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 6 – jedna osoba nie żyje

Z dniem wczorajszym, czyli niedzielą, na trasie oznaczonej jako DK nr 6 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W efekcie tego tragicznego zdarzenia sześć osób odniosło obrażenia. Aż pięć z nich wymagało natychmiastowej hospitalizacji, podczas gdy jedna osoba, niestety nie przeżyła i zmarła na miejscu.

Z informacji przekazanych Polskiemu Radiu Koszalin przez Komendę Miejską Policji w Słupsku wynika, że zgłoszenie o tym zdarzeniu drogowym wpłynęło po godzinie 11. Miejsce wypadku to droga krajowa nr 6, niedaleko Reblina. Badanie okoliczności tego tragicznego incydentu prowadziła grupa słupskich policjantów. Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku 52 lat, prowadzący samochód marki Opel Astra, jechał w stronę Koszalina. Z przyczyn jeszcze nieustalonych zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w prawidłowo jadący samochód marki Seat Ibiza. W rezultacie tego zderzenia seat został zepchnięty z drogi i uderzył w drzewo. Pięć osób zostało przewiezionych do szpitala, lecz niestety nie udało się uratować życia kierującej seatem – zmarła ona pomimo podjętej reanimacji.

Służby nadal pracują na miejscu. Obecnie odcinek drogi krajowej nr 6, gdzie doszło do wypadku, jest czasowo zamknięty. Policja zorganizowała objazdy dla ruchu drogowego.