Sylwestrowe świętowanie w Koszalinie z udziałem gwiazdy muzyki – Andrzeja Piasecznego

Planujesz gdzie spędzić Sylwestra 2023? Prezydent Koszalina, Piotr Jedliński, gorąco zachęca do odwiedzenia Starego Rynku w mieście, gdzie odbędzie się wspólne świętowanie.

Głównym punktem programu jest występ Andrzeja Piasecznego, lepiej znanego jako PIASEK. W planach są również niepowtarzalne efekty laserowe!

Andrzej Piaseczny to jeden z najbardziej znanych polskich artystów muzycznych, który przez lata utrzymuje na wysokim poziomie swoją popularność. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród publiczności, między innymi Telekamery 2010, SuperJedynek oraz Eska Music Awards 2010. Zdobył również Bursztynowego Słowika i wiele złotych, platynowych a nawet multiplatynowych płyt. Zasłynął jako autor i wykonawca takich hitów jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie” czy „Śniadanie do łóżka”.

Koncert Andrzeja Piasecznego to godzinne przedstawienie podczas którego będzie można usłyszeć największe hity artysty, wyłonione przez blisko 30 lat jego kariery muzycznej.