Ściganie podejrzanego o agresywny atak w Koszalinie zakończone sukcesem

Właśnie uzyskaliśmy informacje, że mężczyzna podejrzewany o okrutne uderzenie innego mężczyzny w Koszalinie został aresztowany przez siły policyjne. Brutalna napaść na koszalińskiego aktywistę miała miejsce ostatni tydzień, dokładnie w sobotę, na ulicy znanym jako Harcerska.

Izabela Sreberska, oficer Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, podała Polskiemu Radiu Koszalin, że sprawca został aresztowany dziś rano. – Zatrzymany to 41-letni obywatel powiatu koszalińskiego, który jest powiązany z wydarzeniami, które miały miejsce 19 sierpnia na ulicy Harcerskiej. W tym momencie są realizowane procedury – wyjaśniła Izabela Sreberska.

Przywołując wspomnienia, przypomnijmy, że w sobotni wieczór 19 sierpnia na ulicy Harcerskiej doszło do ataku na jednego mężczyznę. Po otrzymaniu poważnych obrażeń został przewieziony na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w szpitalu. Pokrzywdzonym jest 47-letni rezydent Koszalina.

Bliscy pokrzywdzonego, przyjaciele i znajomi, poruszeni okrutnym atakiem organizują dzisiaj marsz. Demonstracja rozpocznie się około godziny 16.30 przed ratuszem w Koszalinie.