Młody mężczyzna z Koszalina podejrzany o posiadanie niemal 3 kg narkotyków zatrzymany przez policję

Policja z Koszalina zatrzymała 21-letniego mieszkańca miasta, który jest podejrzewany o posiadanie sporej ilości różnego rodzaju narkotyków. W jego posiadaniu funkcjonariusze odnaleźli marihuanę, amfetaminę, tabletki ecstasy – MDMA, LSD a także zestaw różnych dopalaczy. Całość zdobytych środków odurzających oszacowano na prawie 3 kilogramy. Po zatrzymaniu mężczyzny, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Działania policyjne mające na celu wykrywanie i zatrzymywanie osób posiadających narkotyki są prowadzone bezustannie. W ramach tych działań udało się tym razem przechwycić młodego mężczyznę, który był podejrzewany o posiadanie dużej ilości substancji zabronionych.

Funkcjonariusze z koszalińskiej komendy podczas przeszukania znaleźli przy podejrzanym niemal 3 kg różnych narkotyków. Środki te zostały potem odpowiednio zabezpieczone.

Po aresztowaniu, mężczyzna został oskarżony o posiadanie dużej ilości narkotyków. Zgodnie z polskim prawem grozi mu za to nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Koszalinie zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzewanego mężczyzny tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.