pobil-osoby-w-hotelu

Kołobrzeg: Agresor zaatakował trzy osoby w hotelu

W jednym z kołobrzeskich hoteli doszło do brutalnego pobicia, za które odpowiedzialny jest 28-letni mężczyzna. Napastnik zdemolował również recepcję hotelową, dokonując wielu kosztownych zniszczeń. Sprawna interwencja policjantów pozwoliła na szybkie zatrzymanie podejrzanego, który najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Podejrzany rozpoczął swoje agresywne zachowanie w barze przy plaży w Kołobrzegu, gdzie zaatakował jedną z pracownic, wyzywając ją i kopiąc. Następnie przeniósł się do hotelu, gdzie zniszczył recepcję, powodując straty na 15 tysięcy złotych.

Wychodząc z budynku, natknął się na starszą kobietę i mężczyznę. Znienacka rzucił się na starszego mężczyznę, uderzając go w twarz. Zaczął krzyczeć w jego stronę, żądając od niego pieniędzy. A gdy mężczyzna odmówił, agresor zaczął kopać go po głowie.

Sprawca usłyszał od prokuratury pięć zarzutów

28-latek wybiegł z hotelu, zanim na miejscu zjawiła się policja, która błyskawicznie wszczęła poszukiwania podejrzanego. Mundurowi nie musieli długo szukać. Udało im się trafić na sprawcę w rejonie pasa nadmorskiego, gdzie został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podejrzany przeszedł również badanie alkomatem, które wykazało, że jest trzeźwy.

Prokuratura przedstawiła mu pięć zarzutów, w tym próbę rozboju i uszkodzenie mienia. Kołobrzeski sąd osadził 28-latka w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy. Natomiast za popełnione czyny grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.