naprawa-drogi-mielno

Główna ulica w Mielnie nareszcie doczeka się remontu

Główna ulica w Mielnie to doskonały przykład drogi, jaka nie powinna zostać dopuszczona do użytku. Nawierzchnia jezdni jest w opłakanym stanie, a dziury są tak głębokie, że może się w nich schować niemal całe koło samochodowe. Szczególnie beznadziejny jest odcinek między Wesołym Miasteczkiem a Urzędem Miasta. Dobrą wiadomością jest jednak to, że w ciągu kilku dni rozpoczną się prace naprawcze.

Mieszkańcy miasta już od dawna apelują do pracowników urzędu, aby zajęli się problemem okropnej nawierzchni na głównej drodze w Mielnie. Miasto postanowiło w końcu wysłuchać próśb mieszkańców, dzięki czemu za kilka dni ruszą prace remontowe, mające na celu załatanie wszystkich dziur i dołków.

Prace naprawcze rozpoczną się w tym tygodniu

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa mieleńskiego ratusza, Mirosława Diwyk – Koza, prace naprawcze obejmą odcinek od ul. Orła Białego do ronda na ul. Lechitów. I będą opierać się na łataniu wszystkich dziur w nawierzchni poprzez zalewanie ich gorącą masą asfaltową. Prace remontowe mają rozpocząć się w tym tygodniu, jeśli pozwolą na to warunki pogodowe.

Z kolei pod koniec sezonu letniego ulica Bolesława Chrobrego w Mielnie przejdzie generalny remont. W planach jest budowa kolejnego odcinka o długości około kilometra. Prace mają zakończyć się przed sezonem letnim 2023. Natomiast ostatni etap prac drogowych na ul. Bolesława Chrobrego ma się rozpocząć jesienią w 2023 roku. Zakończenie całego remontu planowane jest na początek lata 2024.

Sprawdź też informacje o remoncie ulicy w Czechowicach.