Dziecięce bombki na policyjnej choince

Wykonane przez dzieci ozdoby znajdą się na policyjnej choince. Wiele z nich zaskoczyło i przerosło oczekiwania policjantów.

Dzieci wykonały dla mundurowych różnorakie ozdoby, począwszy od własnoręcznie zrobionych bombek po inne bardziej wyszukane elementy. Wszystkie okazały się piękne w swojej unikalności i niepowtarzalności. Po dotarciu na koszalińska komendę policji ozdoby zawisły na tamtejszej choince ciesząc oko dbających o bezpieczeństwo funkcjonariuszy.

Ozdoby wykonywali uczniowie z wielu szkół podstawowych w Koszalinie. Rękodzieła powstawały podczas pobytu dzieci w świetlicy. Policjanci nie ukrywają, że odzew na ogłoszoną akcję przerósł ich najśmielsze oczekiwania a wykonanie, zaangażowanie dzieci oraz ich pomysłowość zaskoczyły pod każdym względem.

Policjanci koszalińskiej komendy dostali bombki od uczniów ze szkół podstawowych nr 7, 18 oraz 23. Zawisły one na żywej choince stojącej przy głównym wejściu, w holu komisariatu. Dzięki temu upiększeniu świąteczna atmosfera na Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie na pewno będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda z bombek ma w sobie to „coś”, ponieważ została wykonana i podarowana policjantom od serca. Na zakończenie akcji organizatorzy podziękowali szkołom, których uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączyli się do akcji licząc na jego kontynuowanie za rok.