Brutalne pobicie mężczyzny na ulicy Harcerskiej

W ostatnią sobotę w Koszalinie doszło do przerażającego incydentu. Mężczyzna został brutalnie pobity na ulicy Harcerskiej i z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Koszalińska straż miejska obecnie prowadzi poszukiwania osób odpowiedzialnych za ten akt przemocy.

Ofiara tego brutalnego ataku to 47-letni mieszkaniec Koszalina. Z informacji przekazanych przez asp. Izabelę Sreberską z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie wynika, że stan zdrowia poszkodowanego jest niezwykle poważny i zagraża jego życiu.

Policja apeluje teraz do wszystkich świadków tego zdarzenia oraz do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, aby skontaktowały się z nimi. Można to zrobić dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego komendy w Koszalinie. Asp. Izabela Sreberska zapewnia, że można zgłosić informacje anonimowo.

Niestety, na tym etapie dochodzenia nie jest jeszcze jasne, jak doszło do tego pobicia. Funkcjonariusze przesłuchują miejscowych mieszkańców, próbują ustalić potencjalnych świadków oraz zabezpieczają materiały z monitoringu.

Akt przemocy został na razie sklasyfikowany jako pobicie zagrażające utratą życia albo ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu, ale policja nie wyklucza jeszcze możliwości zmiany tej kwalifikacji. Sprawa nadal jest w toku i może ulec zmianom.