24-letni mężczyzna z Koszalina wpadł w ręce policji: posiadał ponad 240 gramów amfetaminy

Oficerowie Wydziału Kryminalnego II Komisariatu w Koszalinie udaremnili działalność 24-letniego mężczyzny, który nielegalnie posiadał substancje zabronione przez prawo. W wyniku działań operacyjnych, policjanci zabezpieczyli aż 240 gramów amfetaminy i postawili zarzuty mężczyźnie. Decyzją prokuratury, został on umieszczony pod dozorem policyjnym.

Wszystko rozpoczęło się od prowadzonych czynności operacyjnych przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Koszalinie. Ustalili oni, że 24-letni mężczyzna może być posiadaczem potężnej ilości narkotyków. Potwierdziły to przeprowadzone przeszukania, które ujawniły przy mężczyźnie ponad 240 gramów amfetaminy. Został natychmiast zatrzymany i przetransportowany do aresztu.

Narkotyki zostały poddane badaniu i zabezpieczone przez specjalistę z zakresu kryminalistyki, podczas gdy mężczyzna musiał stawić czoła konsekwencjom swoich działań. Usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji, które są nielegalne zgodnie z ustawą. W oparciu o decyzję prokuratury, został objęty dozorem policyjnym. Jeżeli zostanie skazany, może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.