Krzysztof Przybylski kontynuuje swoją misję jako trener Młynów Stoisław Koszalin

Za sterami biało-zielonej drużyny Młynów Stoisław Koszalin pozostaje Krzysztof Przybylski. Stanął on na czele zespołu w kwietniu 2023 roku, z zadaniem utrzymania drużyny w ORLEN Superlidze Kobiet, co z powodzeniem się udało. Kolejnym krokiem był rozwój drużyny zdolnej do rywalizacji o wyższe pozycje w lidze.

Obecny sezon okazał się być owocny dla zespołu z Koszalina pod wodzą Przybylskiego. Drużyna triumfalnie awansowała do grupy mistrzowskiej i obecnie zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji ORLEN Superligi Kobiet. Przed Młynami Stoisław Koszalin ostatnia próba sił tego sezonu przeciwko MKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski, gdzie będą bronić piątego miejsca na koniec rozgrywek 2023/2024. Dodatkowo, koszaliński zespół zakwalifikował się w tym sezonie do elity czterech najlepszych drużyn ORLEN Pucharu Polski kobiet.

Przybylski jest dumny z sukcesów swojego zespołu i nie zamierza poprzestawać na osiągnięciach. „Cieszy mnie fakt, że mogliśmy dostarczyć naszym kibicom tyle emocji. Jednak nie mamy zamiaru spocząć na laurach. Już teraz prowadzimy rozmowy z zawodniczkami, które potencjalnie mogą wzmocnić nasz zespół w nowym sezonie. Jestem wdzięczny za zaufanie, jakim obdarzyły mnie władze klubu i wierzę, że Młyny Stoisław Koszalin nadal będą się wspinać po szczeblach ligowej drabiny” – podkreśla trener Przybylski.

Roman Granosik, prezes klubu, potwierdza satysfakcję z osiągnięć drużyny i zapowiada kontynuację współpracy z Przybylskim. „Zaznaczałem przed sezonem, że naszym celem jest znalezienie się w pierwszej szóstce ORLEN Superligi Kobiet. Cel został osiągnięty, więc zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy z trenerem Przybylskim”- mówi Granosik.