statek-julek

Statek „Julek” bez załogi. MZK Koszalin poszukuje nowych marynarzy

Każdego lata na wodach jeziora Jamno można zobaczyć statek wycieczkowy „Julek”, który zabiera turystów na wakacyjne rejsy. W tym roku sytuacja może ulec zmianie, ponieważ, jak na razie, „Julkowi” brakuje załogi. Z tego względu MZK w Koszalinie ogłosiło wolne miejsca pracy dla marynarzy, którzy podejmą się pracy sezonowej na statku rejsowym.

Statek wycieczkowy „Julek” pływa po wodach jeziora Jamno, przewożąc pasażerów do Mielna i Unieścia. Tak wyglądał jego grafik każdego letniego sezonu. Jednak w tej chwili „Julek” potrzebuje nowej załogi, która będzie operować statkiem w sezonie letnim br. – od czerwca do sierpnia. Miejski Zakład Komunikacji w Koszalinie zatrudni marynarzy, którzy podejmą się wakacyjnej pracy na statku.

A wchodząc na https://www.torunski.pl, dowiesz się szczegółów o rejsach w Toruniu.

Sezonowa praca na pokładzie „Julka”

MZK Koszalin poszukuje osób z odpowiednimi uprawnieniami do obsługiwania tego typu jednostek. Pracownicy będą odpowiedzialni za bezpieczeństwo pasażerów, pełną obsługę statku i dotrzymywanie terminów kursów. System pracy na „Julku” obejmuje 5 dni pracy i 5 dni wolnego. Ponadto, w trakcie dni pracujących marynarze będą mieli zapewnione wyżywienie i nocleg.

Więcej informacji można zasięgnąć na oficjalnej stronie internetowej MZK Koszalin oraz pod numerem telefonu  94 34 45 266.