Przemarsz dzieci z okazji Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej sparaliżuje ruch uliczny w Koszalinie

Chcemy poinformować mieszkańców Koszalina, że wspólnie z CK105 przygotowujemy się do organizacji przemarszu dzieci, który ma miejsce 21 marca. Wydarzenie to jest elementem inauguracji Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej. Przemarsz odbędzie się w godzinach od 9:45 do 10:45 i na czas jego trwania nastąpi wyłączenie ruchu na wybranych ulicach miasta.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, ulica Rynek Staromiejski zostanie zamknięta dla ruchu drogowego. Od skrzyżowania z ulicą Księżnej Anastazji aż do skrzyżowania z ulicami Młyńską oraz Adama Asnyka nie będzie można przemieszczać się samochodami. To samo dotyczy fragmentu Rynku Staromiejskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ulicami Młyńską i Adama Asnyka a skrzyżowaniem z ulicami Zwycięstwa i 1 Maja.

Zakres zamknięcia obejmuje także odcinek ulicy Zwycięstwa, który rozciąga się od skrzyżowania z ulicami Rynek Staromiejski i 1 Maja aż do ulicy Piastowskiej. Ponadto, w czasie trwania przemarszu nie będzie możliwości opuszczenia ulicy Grodzkiej w kierunku ulicy Zwycięstwa.