Nadchodzi 3 edycja festiwalu Koszalin BassFest!

W październiku bieżącego roku, miłośnicy muzyki będą mieli okazję do uczestnictwa w trzeciej odsłonie Koszalin BassFest! To niecodzienne wydarzenie muzyczne zaplanowane jest do przeprowadzenia w Filharmonii Koszalińskiej.

Za początkiem festiwalu, który rozpocznie się 14 października, stoi Celina Kotz. Wraz ze swoim zespołem Ami Ensemble, zaserwuje publiczności wykonanie „Czterech Pór Roku” autorstwa Antonio Vivaldiego. Niebywała okazja do wysłuchania tej znakomitej skrzypaczki, mającej na swoim koncie współpracę z największymi polskimi orkiestrami i liczne zdobyte nagrody.

20 października na scenie pojawi się grupa VOŁOSI – zespół cechujący się unikalną muzyką, łączącą elementy rocka, jazzu oraz muzyki filmowej. Ich koncerty są globalnie doceniane i przyciągają uwagę publiczności na całym świecie.

Finał festiwalu będzie pełen emocji dzięki występowi zespołu BUBLICZKI. Ten enigmatyczny zespół zabierze słuchaczy w sentymentalną podróż po rumuńskich dancingach, serbskich weselach i cygańskich taborach. Ich unikalne brzmienie bazuje na inspiracji różnymi kulturami oraz tradycjami muzycznymi.

Koszalin BassFest! to festiwal, który doskonale splata ze sobą wiele różnorodnych gatunków muzycznych. Przez ostatnie dwie edycje udało mu się zdobyć wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, potwierdzając jego wartość dla społeczności lokalnej.

Wszystkie koncerty będą rozpoczynały się o godzinie 19:00.