Kasia Wilk i Mezo wystąpią na sylwestra

Po dwóch latach przerwy ze względu na panującą pandemię powraca miejski sylwester. Wydarzenie odbędzie się oczywiście na Rynku w Koszalinie. Na scenie zaprezentuje się piosenkarka Kasia Wilk oraz raper „Mezo” właśc. Jacek Leszek Mejer. To wspaniała wiadomość dla fanów tych artystów, którzy znani są w całej Polsce chociażby z takich hitów jak np. „Ważne”, „Sacrum”. Ten duet z pewnością zadowoli koszalińską publiczność.

Wiadomo już, że w szampański wieczór odbędzie się także pokaz laserowy. Sylwester zaplanowany został na godzinę 23:15 (31 grudnia 2022 r.). Dosłownie chwilę później na scenie pojawią się artyści muzyczni. Chwilę przed północą Prezydent Koszalina wygłosi mowę oraz złoży życzenia dla mieszkańców miasta. Będzie to również czas składania wzajemnych życzeń pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Zakończenie sylwestra planowane jest 20 minut po północy. Wiemy, że wielu mieszkańców naszej miejscowości już nie może doczekać się nadchodzącego wydarzenia artystycznego w Koszalinie. W końcu to pierwszy sylwester od dłużej przerwy. W tym roku również miał nie zostać zorganizowany, z uwagi na konieczność oszczędności energii. Ostatecznie zadecydowano inaczej.