Cleo wystąpi w Koszalinie

Bilety są już dostępne w sprzedaży!

 

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi w Koszalinie. Chodzi oczywiście o Cleo! Piosenkarka wystąpi w naszym mieście w sierpniu, a dokładniej 4 sierpnia 2023 roku. Koncert zostanie zrealizowany w Amfiteatrze w Koszalinie. Start wydarzenia rozpocznie się o godzinie 20:00. Fani artystki są zachwyceni i już nie mogą doczekać się koncertu!

Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Pomimo odległego terminu warto już dziś zadbać o bilet na nadchodzące wydarzenie, ponieważ rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki. Bilety kosztują 60 złotych. Można je zakupić na stronie www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, a także www.bilety.fm. Nie czekaj i już teraz zadbaj o wejście na wydarzenie.

 

Kim jest Cleo? Wyjątkowa piosenkarka, malarka, autorka tekstów

Cleo to pseudonim artystyczny Joanny Krystyny Klepko. Porusza się w stylu pop, soul, gospel, funk, hip-hop. Wiele lat temu dała się poznać szerokiej publiczności próbując dostać się do programu X-Factor, niestety nieskutecznie. Jednakże dzięki współpracy z producentem muzycznym Donatan wypłynęła na szerokie wody.

Cleo jest piosenkarką, autorką tekstów, malarką oraz projektantką mody. Artystka z wykształcenia jest architektem krajobrazu. Ukończyła studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Przez pewien czas mieszkała w Paryżu.

Aktualnie ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Na kanale You Tube ma miliony wyświetleń. Od kilku edycji jest jurorką w programie muzycznym „The Voice of Poland”. Reprezentowała nasz kraj na najważniejszym festiwalu muzycznym – Eurowizji.

Serdecznie zapraszamy na koncert Cleo w Koszalinie! Jesteśmy przekonani, że piosenki Cleo na długo zostaną w sercach publiczności.