Prognoza pogody w Koszalinie. Spadnie śnieg?

Za kilka dni w Koszalinie ponownie spadnie śnieg. Przyszykujcie się na nadejście zimowej aury.

 

W całej Polsce zauważa się załamanie pogody. Niestety choć kalendarzowa wiosna ma się pojawić już w marcu, to zima daje jeszcze o sobie znać. W wielu miejscach w naszym kraju występują minusowe temperatury i pada śnieg. Tak samo jest w przypadku Koszalina. W najbliższych dniach spadnie śnieg! Będzie to nie lada gratka dla dzieci, niemniej jednak kierowcy powinni mieć się na baczności.

W naszym mieście przewiduje się opady śniegu w najbliższą niedzielę dnia 5 marca 2023 roku. Według prognoz opady śniegu wystąpią na 35%. Z kolei w nocy pojawią się na ok. 48%. Śnieg ma spaść również w poniedziałek w dniu 6 marca 2023 roku. W tym dniu śnieg pojawi się na 45%. Najwyższe prawdopodobieństwo opadów, bo aż na 61% jest przewidywane na dzień 7 marca 2023.

W tych dniach zdecydowanie warto ubrać się cieplej zgodnie z panującą zimową aurą. Jeśli chodzi o kierowców zdecydowanie nie powinni oni jeszcze zmieniać zimowych opon na letnie! Nadchodząca pogoda z pewnością będzie wymagała zastosowania kół zimowych.