Spotkanie miłośników food trucków podczas Turnieju Tenisowego Koszalin Toyota Open 2023

Rozpoczęcie Zlotu Food Trucków, który odbędzie się w ramach Strefy Kibica podczas Koszalin Toyota Open 2023, przewidziane jest na piątek, 8 września i potrwa do niedzieli, 10 września. To trzy dni pełne smacznej kuchni podróżującej na kołach, które wprowadzą atmosferę festiwalową i wzbogacą imprezę sportową.

W ofercie zlotu znajdą się nie tylko rozmaite jedzenie serwowane z kolorowych pojazdów, ale także szereg dodatkowych atrakcji. Organizatorzy przewidzieli zestaw urozmaiceń dla najmłodszych widzów, koncerty muzyki na żywo oraz specjalne strefy dla kibiców i miejsc do relaksu.

Koszalin Open 2023 to wydarzenie przekraczające granice regionu, stanowiące doskonałą platformę promocyjną zarówno dla lokalnych biznesów, jak i dla marek ogólnopolskich. Turniej tenisowy jest zaplanowany na pierwszy tydzień września i stanowi preludium do największej tego typu imprezy w Polsce – ATP Challenger Szczecin Open.

Z racji tak ważnego wydarzenia sportowego jakim jest Koszalin Toyota Open 2023, możemy spodziewać się przybycia wielu znakomitych zawodników tenisa – nie tylko z naszego kraju, ale również z innych stron świata. W weekend turnieju, kiedy rozegrane zostaną rundy decydujące o tytułach, liczba gości na kortach z pewnością gwałtownie wzrośnie. Dla tych, którzy chcieliby przyjść i dopingować swoich faworytów na żywo, organizatorzy przewidzieli darmowy wstęp.