Prezydent Koszalina podsumowuje sukces programu "Kocham Koszalin!" na konferencji prasowej

W środę, 10 kwietnia, prezydent Piotr Jedliński zwołał konferencję prasową, podczas której omówił dotychczasowe osiągnięcia programu Koszalińska Karta Mieszkańca – Kocham Koszalin! Ten innowacyjny projekt został stworzony z myślą o ułatwieniu codziennego życia mieszkańców miasta, zapewniając im dostęp do szerokiej gamy zniżek i specjalnych udogodnień.

Podczas konferencji, prezydent Jedliński z satysfakcją ogłosił, że liczba osób korzystających z programu Kocham Koszalin! dynamicznie rośnie. Obecnie karta jest w posiadaniu niemal 32,5 tysiąca mieszkańców, co stanowi jedną trzecią populacji miasta. Projekt cieszy się dużym poparciem i współpracuje z ponad 130 partnerami biznesowymi.

Partnerzy programu oferują posiadaczom karty ponad 250 różnorodnych zniżek i bonusów. Te obejmują m.in. atrakcje kulturalne, sportowe oraz usługi niezbędne w codziennym życiu. Dodatkowo, jednym z korzyści dla posiadaczy karty jest możliwość skorzystania z 30-minutowego darmowego korzystania z rowerów miejskich.