Kolizja dwóch samochodów na drodze krajowej nr 20 pomiędzy Białym Borem a Szczecinkiem. Cztery osoby, w tym jedno dziecko, odniosły obrażenia

Na drodze krajowej numer 20, w okolicy Drzonowa pomiędzy Szczecinkiem a Białym Borem, doszło do tragicznego zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby, w tym jedno małe dziecko, zostały ranne.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, pierwszego lipca, we wczesnych godzinach popołudniowych na odcinku DK20 między Szczecinkiem a Białym Borem, niedaleko miejscowości Drzonów. Początkowe ustalenia sugerują, że kierowca samochodu marki Opel Corsa próbował wyprzedzić ciężarówkę i niespodziewanie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnej strony samochodem marki Opel Astra. W aucie podróżowały trzy osoby, w tym jedno dziecko.

Wszyscy uczestnicy tego niefortunnego incydentu doznali obrażeń i wymagali natychmiastowej pomocy medycznej. Zostali więc przewiezieni do najbliższego szpitala. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone w wyniku zderzenia. Policja nadal pracuje nad ustaleniem szczegółów i przyczyn tego wypadku. Obecnie ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 20 jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.