34. Płytowa Giełda GraMuzyka: Trzygodzinne muzyczne odkrywanie w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej

W dniu 22 czerwca 2024 roku, począwszy od godziny 11:00 do 14:00, Koszalińska Biblioteka Publiczna przygotowuje unikalne wydarzenie dla miłośników muzyki – 34. Płytową Giełdę GraMuzyka.

Jest to specjalna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią słuchanie muzyki z różnych źródeł – od klasycznych winyli, przez kasety magnetofonowe, aż po płyty CD. Muzyka przestaje być tylko dźwiękowym strumieniem z internetu – w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej zyskuje ona nową, pełniejszą wartość.

Na stoiskach 34. Płytowej Giełdy GraMuzyka nie brakuje zarówno najświeższych wydawnictw, jak i rzadkich „białych kruków” – nieosiągalnych już perel muzycznej twórczości. To idealny pomysł na prezent dla siebie czy dla bliskiej osoby, szczególnie że zbliża się Dzień Kobiet. To doskonałe miejsce do poszukiwania czegoś unikalnego i jedynego w swoim rodzaju.

Giełda zawsze przyciąga wielu entuzjastów muzyki, reprezentujących różne pokolenia i gusty muzyczne, tworząc jednocześnie wyjątkową, głośną podróż przez rożne gatunki i style muzyczne. Wydarzenie to nie służy tylko odnajdywaniu ulubionych melodii, ale również odkrywaniu nowych artystów i brzmień.