Tragiczne starcie samochodu osobowego z ciężarówką w Gościnku: Pożar pojazdu i dwie ofiary śmiertelne

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 13. czerwca 2024 roku, we wczesnych godzinach porannych, około 6-tej rano, na terenie niewielkiej miejscowości – Gościnko, położonej w powiecie białogardzkim. Tam właśnie doszło do straszliwej kolizji drogowej, której skutkiem była śmierć dwóch osób.

Wypadku nie udało się uniknąć kierowcy samochodu osobowego, który z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zderzył się z ciężarówką. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd osobowy zapalił się, a potem stanął w płomieniach. Niestety, dla dwóch osób znajdujących się w środku nie było już ratunku – zostały one zakleszczone wewnątrz i niestety zginęły w płomieniach.

Niezwłocznie po zgłoszeniu tragedii na miejsce przybyły służby ratownicze: zespoły medyczne, strażacy oraz policja. Ich prace skupiały się na gaszeniu ognia i zabezpieczaniu terenu. Obecnie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciała ofiar zostały zabezpieczone i przewiezione do specjalistycznego zakładu medycyny sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.