Zagadkowy przypadek ucieczki mężczyzny z policyjnego radiowozu w Koszalinie

W Koszalinie dochodzi do nietypowej sytuacji, kiedy to mężczyzna, który sam powiadomił służby o zaistniałej kolizji drogowej, dokonuje nagłej ucieczki z policyjnego radiowozu. Funkcjonariusze poszukują obecnie tego tajemniczego osobnika.

Cała sytuacja rozpoczęła się od zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednej z koszalińskich dróg. Niemiecki kierowca kampera, nie przestrzegając zasad ruchu drogowego, wymusił pierwszeństwo na innym pojeździe. W wyniku takiego manewru doszło do kolizji z udziałem auta osobowego, którego kierowca postąpił prawidłowo.

W momencie realizacji proceduralnych czynności, polegających na sprawdzeniu dokumentów uczestników kolizji, wyszło na jaw, że poszkodowany kierowca pojazdu osobowego jest osobą poszukiwaną przez organy ścigania. Ten niespodziewany zwrot akcji skłonił mężczyznę do podjęcia decyzji o ucieczce z miejsca zdarzenia.

Chociaż jeden z policjantów natychmiast ruszył w pościg za uciekinierem, nie zdołał go jednak dogonić. Na chwilę obecną służby policyjne nie udzielają żadnych oficjalnych informacji dotyczących tego nietypowego zdarzenia.