Wschodzące i uznane talenty muzyczne oraz komicy wystąpią w Kołobrzeskim Amfiteatrze w lipcu

Zapraszamy do Kołobrzeskiego Amfiteatru na miesiąc pełen muzycznych niespodzianek, czarów i humoru. Już w lipcu na scenie tego wyjątkowego miejsca wystąpią zarówno utytułowani artyści, jak i wschodzące gwiazdy. Oczekuje nas muzyczna podróż do Paryża, salsa i humor w najlepszym wydaniu.

5 lipca o godzinie 20:00 publiczność będzie miała okazję usłyszeć koncert legendarnego zespołu DŻEM ze swoim nowym frontmanem – Sebastianem Riedlem. Często porównywani do Rolling Stonesów, DŻEM zasłynął dzięki swoim rockowo-bluesowym brzmieniom oraz niepowtarzalnym stylowi. Zespół powstał w 1973 roku z inicjatywy braci Otrębów i Pawła Bergera. Do tej pory DŻEM pozostaje jednym z największych zespołów w historii polskiej muzyki rockowej i bluesowej.

8 lipca, równie o godzinie 20:00, na scenie zagości kabaret Paranienormalni ze swoim najnowszym programem przygotowanym na rok 2024. Program nawiązuje do poprzednich występów znanego wszystkim Dr. Prozaca, który od lat zaskakuje widzów swoim niekonwencjonalnym podejściem do rzeczywistości. W tej dwugodzinnej kabaretowej uczcie będzie można zobaczyć jak wygląda polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i jak się robi show w telewizji.

10 lipca na scenie Amfiteatru pojawi się legendarna grupa Czerwone Gitary, której koncerty przyciągają tłumy fanów we wszystkich pokoleniach. Zespół założony w Gdańsku w 1965 roku przez Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosselę, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego, jest symbolem polskiej muzyki rozrywkowej. Na swoim koncie mają wiele przebojów, które stały się nieśmiertelnymi hitami, oraz 15 albumów studyjnych, które zdobyły liczne nagrody.