Krzysztof Rutkowski z misją w naszym mieście!

Znany detektyw pojawił się w Koszalinie i pomógł znaleźć osobę odpowiedzialną za podpalenie fabryki lodów.

Do Koszalina przyjechał kilka dni temu znany w całej Polsce Krzysztof Rutkowski. Jest to jeden z najpopularniejszych detektywów. Przypominamy, że nie posiada on licencji. Jednak jak się okazuje w wielu przypadkach jego pomoc okazywała się cenna. W tym przypadku pomógł wskazać sprawcę podpalenia fabryki lodów w Koszalinie. Zatrzymany to Dominik W. Mężczyzna został już aresztowany na trzy najbliższe miesiące. Policja nie chce udzielać szczegółów w tej sprawie.

Krzysztof Rutkowski opublikował w sieci internetowej nagranie, które przedstawia wydarzenia z zaistniałej sytuacji. Przypominamy, że pożar w koszalińskiej fabryce Jan wybuchł dnia 11 maja 2023 r. Ogień wybuch na hali produkcyjnej, w której znajdowały się maszyny używane do produkcji, samochody transportowe oraz suche komponenty. Na szczęście w hali, w której wybuchł pożar nie znajdowali się pracownicy fabryki.

W celu ugaszenia pożaru zaangażowano sześć zastępów straży pożarnej. Na miejscu pojawiła się również cysterna z wodą. Pożar udało się ugasić po długim upływie czasu.