Trwa budowa Koszalin Power Center

Powstaje budowa Koszalin Power Center. To nowoczesne centrum handlowe, które już dziś choć nieskończone robi duże wrażenie. Obiekt powstanie przy węźle Koszalin Wschód tuż przy drodze S6. Aktualne prace realizowane są w sposób bardzo sprawny. Wszystko wygląda na to, że prace zostaną zrealizowane w wyznaczonym terminie.

 

Od dawna mówi się, że powstający obiekt ma być największym, a także najnowocześniejszym kompleksem handlowym w naszym regionie. Patrząc na powstającą budowę nie mamy ku temu żadnych wątpliwości. Wiadomo już, że centrum będzie miało powierzchnię na 38 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdować będzie się w nim wiele cenionych i popularnych marek, jak np. Media Expert, CCC, Rossmann, Lidl, Sinsay, Jysk, Cropp, House, Komfort, New Yorker, Leroy Marlin, Agata Meble.

 

Oprócz kompleksu powtsanie rówież parking, który pomieści około 1100 pojazdów. Wybudowana zostanie również restauracja drive-thru oraz stacja paliw. Co ciekawe będzie można na niej ładować nowoczesne pojazdy elektryczne. Będziemy informować naszych czytelników o kolejnych etapach realizacji inwestycji.