Śmiertelne zderzenie w Koszalinie. Policja poszukuje świadków

W piątek, 11 sierpnia 2023 roku, na ulicy Mazowieckiego w Koszalinie miał miejsce tragiczny wypadek drogowy, w którym zginął kierowca motocykla. Doszło do kolizji pomiędzy samochodem a jednośladem, a motocyklista nie przeżył tego zdarzenia. Policja rozpoczęła poszukiwania osób, które mogły być świadkami tego tragicznego wydarzenia.

Komenda Miejska Policji w Koszalinie, działając pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Koszalinie, zajmuje się sprawą. Nadkomisarz Monika Kosiec, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, przekazuje informacje dotyczące postępowania.

Policja rozpoczęła poszukiwanie osób, które mogły być bezpośrednimi świadkami zdarzenia. Chodzi o kierowców jadących za motocyklem marki Kawasaki Classic oraz osoby, które mogły zostać wyprzedzone przez ten pojazd. Szczególnie istotne jest znalezienie kobiety, która identyfikowała się jako pracownik medyczny lub doktor na miejscu wypadku – dodaje rzecznik policji.

Uczestnikami niefortunnego zdarzenia byli kierowcy samochodu Toyota Corolla Verso i motocykla Kawasaki Classic.

Wszystkie informacje związane z tym wypadkiem, nawet te anonimowe, są zbierane przez Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Można je przekazywać osobiście – siedziba jednostki znajduje się przy ulicy Słowackiego 11, lub telefonicznie – pod numerami 47 78 41-470, 47 78 41-309.