Otwarcie największego hipermarketu budowlano-remontowego w regionie – Leroy Merlin w Koszalinie

Początek drugiego kwartału 2024 roku przyniesie mieszkańcom Koszalina i okolic otwarcie największego hipermarketu budowlano-remontowego w regionie, czyli sklepu Leroy Merlin. Dzięki temu klienci zyskają dostęp do obszernej gamy produktów oraz usług przeznaczonych dla domu i ogrodu, idealnie dostosowanych do lokalnych potrzeb.

Sklep, który powstaje w Koszalinie, stanie się 79. placówką sieci Leroy Merlin na terenie Polski, a piątym obiektem tej marki w województwie zachodniopomorskim. Sieć posiada już jeden sklep w Kołobrzegu i trzy w Szczecinie. Obecnie są prowadzone prace budowlane zgodne ze standardami firmy Leroy Merlin, jak również rekrutacja nowych pracowników. Zakończenie prac budowlano-wykończeniowych jest przewidziane na początek drugiego kwartału 2024 roku.

Nowo powstający obiekt handlowy będzie częścią największego i najbardziej nowoczesnego kompleksu handlowego w regionie – Koszalin Power Center. Kompleks ten znajduje się przy węźle drogi ekspresowej S6, która łączy Szczecin z Trójmiastem. Wyjątkowa lokalizacja, a także ponad 300 miejsc parkingowych dedykowanych dla klientów sklepu Leroy Merlin, zapewnią komfortowy dojazd dla klientów z różnych części regionu.

Po otwarciu sklepu Leroy Merlin w Koszalinie, klienci będą mieli możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów przeznaczonych do budowy, remontu oraz dekoracji domu i ogrodu. Będą mogli również skorzystać z różnego rodzaju usług, w tym projektowania i montażu. Wśród wielu atrakcji sklepu, na specjalne podkreślenie zasługuje nowoczesna strefa projektowania z ekspozycjami kuchni, łazienek i garderób, która zostanie umieszczona w widocznym miejscu tuż przy wejściu do sklepu.