Zmiana organizacji ruchu drogowego na ulicy Ekonomicznej w Koszalinie związana z pracami budowlanymi

Informujemy mieszkańców i użytkowników dróg, że na terenie Koszalina, dokładnie na ulicy Ekonomicznej, wykonawca prowadzący prace budowlane planuje wprowadzić Czasową Organizację Ruchu. Jest to nieodzowne ze względu na realizowane zadania infrastrukturalne w strefie ekonomicznej miasta. Prace te są zaplanowane na 13.05.2024 r., co wiąże się z pewnymi zmianami dla kierowców i pieszych.

Skutkiem tych działań będzie tymczasowe zamknięcie odcinka ulicy Ekonomicznej, rozpoczynającego się od skrzyżowania z ulicą Lechicką i kończącego na skrzyżowaniu z ulicą Inwestorską. Powodem takiego kroku jest konieczność przeprowadzenia szeregu prac budowlanych. W szczególności chodzi tutaj o instalację poprzecznego przejścia kanalizacji tłocznej oraz montaż studni w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika retencyjnego.

Planowane zamknięcie tego fragmentu drogi ma potrwać od 13.05 do 17.05.2024 r., a po ukończeniu wszystkich prac ruch zostanie przywrócony do normalnego funkcjonowania. Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności i z góry dziękować za cierpliwość oraz zrozumienie.