Zagubione ponad 10 tysięcy złotych odnalezione w szpitalu na Pomorzanach!

Na terenie szpitala na Pomorzanach w Szczecinie doszło do niecodziennej sytuacji. W dniu wczorajszym, ktoś zgubił tam kwotę przekraczającą 10 tysięcy złotych. Pieniądze były przechowywane w saszetce przypominającej piórnik, a znaleziono je na ziemi niedaleko podjazdu dla karetek przy budynku „W”, który jest siedzibą klinik kardiologicznej i kardiochirurgicznej.

Wyjątkowa zguba została odkryta około godziny 18 w czwartek, 25 stycznia. Jeszcze tego samego dnia gotówka została przekazana przez pracowników szpitala funkcjonariuszom Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście, który znajduje się przy ulicy Kaszubskiej 35.

Policja prowadzi obecnie działania mające na celu odnalezienie osoby, do której należą utracone pieniądze. Nie podano dokładnej sumy znalezionej w saszetce, jednak wiadomo, że przewyższa ona kwotę 10 tysięcy złotych. Oprócz gotówki, w saszetce znajdowały się również inne przedmioty.

Na stronie internetowej szczecińskiej komendy pojawiła się informacja dotycząca znaleziska. Jeżeli ktoś rozpoznaje te pieniądze jako swoje, powinien jak najszybciej skontaktować się z dyżurnym jednostki – Komisariatem Policji Szczecin-Śródmieście przy ulicy Kaszubskiej 35.