Zabierz dziecko na plac zabaw!

Nastała wiosna! To doskonały czas na zabawę na świeżym powietrzu.

W Koszalinie znajduje się wiele ciekawych miejsc, w których dzieci mogą się aktywnie pobawić. W naszym mieście znajduje się kilka parków oraz obszarów zielonych, na których występują place zabaw dla dzieci. Place zabaw to doskonałe miejsce na rozrywkę dla maluchów, ponieważ są one wyposażone w takie urządzenia jak np. zjeżdżalnie, karuzele, huśtawki, trampoliny, piaskownice.

Nie da się ukryć, że place zabaw to również pierwsze miejsca integracji dzieci z rówieśnikami. Miejsca są też wyposażone w ławeczki, na których rodzice mogą odpocząć i czujnym okiem obserwować poczynania swoich maluchów. Ponadto w wielu lokalizacjach znajdują się również ścieżki rowerowe, a nawet wypożyczalnia rowerów! Zdecydowanie warto zorientować się wśród możliwości.

Jednym z najpopularniejszych placów zabaw w Koszalinie jest Park Centralny, który zlokalizowany jest w samym centrum naszego miasta. Plac zabaw jest tutaj kompleksowo wyposażony. To miejsce schadzek i spotkań rodzinnych. Bardzo często organizowane są tutaj najróżniejsze festyny dla dzieci i rodzin, pikniki, koncerty, pokazy, gry i zabawy dla dzieci. Szczególnie atrakcyjny jest w sezonie letnim kiedy czynna jest strefa wodna, a dzieci mogą się pluskać w wodnych atrakcjach.