Występ Sanah w koszalińskim amfiteatrze

W Koszalinie odbył się koncert Sanah. Jedna z najbardziej utalentowanych i popularnych obecnie w Polsce artystek wystąpiła przed koszalińską publicznością 15 lipca na scenie lokalnego amfiteatru.

Tłumy na koncercie Sanah w Koszalinie

Najnowsze listy przebojów są wręcz oblężone piosenkami olśniewającej piosenkarki młodego pokolenia – Sanah. Od jakiegoś czasu artystka cieszy się coraz większą popularnością. Już teraz jej piosenkami zachwycają się niemal wszyscy Polacy w każdym wieku. Nic więc dziwnego, że koszaliński koncert przyciągnął tłumy. Widownia miejscowego amfiteatru niemal pękała w szwach. Występ Sanah został zorganizowany przez Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego, Fundacji Pokoloruj Świat, a także Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Widownia zgromadzona na koncercie z entuzjazmem nuciła wszystkie piosenki, które wykonywała artystka. Piosenkarka spotkała się z bardzo miłym przyjęciem przez wszystkich zgromadzonych. Już niedługo artystka wyruszy w trasę koncertową po Polsce. Trasa związana jest z wydaniem płyty pt. „Irenka”. Niewątpliwie podczas koncertów związanych z trasą piosenkarka będzie mogła ponownie liczyć na ciepłe przyjęcie od publiczności w całej Polsce.