Wizyta Świętego Mikołaja i Superbohaterów w koszalińskim hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego

Dnia 7 grudnia, Święty Mikołaj wspólnie z grupą Superbohaterów wybrali się na emocjonującą i pełną wzruszeń wizytę do podopiecznych Hospicjum im. św. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie. Niezapomniane chwile niosły ze sobą wiele życzeń skierowanych do każdej z osób przebywających tam.

Superbohaterowie, jak sami piszą, tym razem postanowili zabrać ze sobą do pomocy dwie małe wolontariuszki – uczennice Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Dziewczynki o imionach Hania i Nadia, reprezentujące klasy 3a i 3b, wręczyły pacjentom własnoręcznie wykonane przez siebie i ich kolegów z klasy kartki świąteczne.

Jedna z Superwomen podarowała chorym piękne, czerwone jabłka, które są symbolem zdrowia. Ponadto przekazała także pani Teresie Krysztofiak prezenty dla podopiecznych hospicjum w postaci artykułów higienicznych. Donatorem prezentów był sponsor, który wyraził chęć zachowania anonimowości. Wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie należą się wielkie podziękowania. Jak widać, pomoc jest niezwykle ważna i cenna!