Wizyta na jesiennej giełdzie w Koszalinie

Atmosfera jesieni jest już wyraźnie odczuwalna na koszalińskiej giełdzie. Stoiska handlowe zasypywane są przez ciepłe ubrania takie jak kurtki, bluzy i spodnie, a także buty. Równocześnie pojawiają się również przypominające o nadchodzącym Święcie Zmarłych kwiaty, świece i znicze. Poniżej prezentujemy, co jeszcze można uświadczyć na koszalińskiej giełdzie.

Giełda w Koszalinie słynie z różnorodności oferowanych produktów. Wśród stoisk handlowych, dominują te z odzieżą. Od kurtki, przez spodnie i swetry, aż po bluzy, koszulki i sukienki. Nie brakuje też garniturów, skarpetek czy bielizny. Poza tym, można również znaleźć stoiska z produktami chemicznymi do gospodarstwa domowego, takimi jak proszki czy płyny do prania, mydła, pasty do zębów oraz różnorodne kremy i inne kosmetyki.

Na giełdzie pomyślano również o najmłodszych. Dla dzieci przygotowano stoiska z zabawkami, książeczkami czy grami i puzzlami. Nie zapomniano też o stoiskach z meblami, takimi jak stoły, krzesła, wersalki czy fotele. Znaleźć tam można również pralki czy lodówki.

Co tydzień na giełdzie w Koszalinie organizowany jest również pchli targ, na którym za niewielkie pieniądze można nabyć różnego rodzaju ciekawe bibeloty do domu. Wśród oferty handlowców nie brakuje także stoisk z żywnością. Owoce, warzywa, jajka, ryby, wędliny czy mięso to tylko kilka z wielu produktów spożywczych dostępnych na giełdzie. Nie zapomniano o przetworach i kiszonkach w słoikach oraz o ciastach i słodyczach przywożonych prosto z Niemiec.

Giełda w Koszalinie przyciąga co tydzień ogromne tłumy mieszkańców. Dlaczego? Dlatego, że każdy znajdzie tam coś dla siebie dzięki ogromnej różnorodności oferty!