Wernisaż ekspozycji "Życie z pasją" – letnia prezentacja twórczości członków Koszalińskiego Oddziału ZPAP

Letnia wystawa o nazwie „Życie z pasją”, na której swoje dzieła prezentowali członkowie Koszalińskiego Oddziału Związku Plastyków Artystów Rzeczpospolitej Polskiej, jest tegoroczną propozycją dla miłośników sztuki. Wystawa ta była zlokalizowana na pierwszym piętrze miejskiej Galerii Ratusz.

Podczas wernisażu tej unikalnej ekspozycji, publiczność miała okazję zapoznać się z twórczością około 25 artystów. Prezentowane prace były niezwykle różnorodne pod względem tematycznym. Swoje miejsce znalazły tu zarówno malownicze pejzaże, jak i działka kwiatowe czy martwe natury. Nie zabrakło również dzieł abstrakcyjnych i marynistycznych.

Techniki, jakimi posługiwali się artyści, były równie różnorodne, co tematyka ich prac. Mieliśmy możliwość podziwiania malarstwa olejnego, akrylowego czy akwarelowego. Nie brakowało również grafik, tkanin artystycznych, fotografii czy witraży.

Wernisaż wystawy „Życie z pasją” został uroczyście otwarty przez Izabelę Wesołowską, wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej, oraz Zastępcę Prezydenta Sebastiana Tałaja. Było to doskonałe wydarzenie dla wszystkich miłośników sztuki, dające możliwość nie tylko podziwiania, ale także rozmów z artystami. Ekspozycja była dostępna do końca lipca.