gielda-koszalin

W Koszalinie odbyła się niedzielna giełda, która ponownie przyciągnęła tłumy mieszkańców

Giełda w Koszalinie to już długoletnia tradycja, która praktykowana jest w niedziele na terenach podożynkowych. Ogromny teren zawsze zajmują liczne stoiska i stragany, gdzie można zakupić towary z wielu różnych dziedzin. W zeszłą niedzielę na giełdzie pojawiły się już nawet pierwsze nowalijki, które bardzo chętnie lądowały w siatkach koszalinian.

Dnia 8 maja na terenach podożynkowych w Koszalinie odbyła się kolejna giełda niedzielna, podczas której sprzedawano masę różnorodnego towaru, a także pierwsze w tym sezonie, wiosenne nowalijki. Pogoda była bardzo sprzyjająca, w związku z czym plac giełdowy nie mógł narzekać na brak zainteresowania, zapraszając w swoje progi wielu mieszkańców miasta i regionu.

Jedną z największych giełd w Polsce można znaleźć w Koninie. Zapraszamy na https://www.konininfo.pl, gdzie możesz dowiedzieć się też wielu ciekawych informacji z Konina i okolic.

Zróżnicowany asortyment i przystępne ceny

Odwiedzając koszalińską giełdę, można zakupić niemal wszystko, w tym także odzież, obuwie, akcesoria, zabawki, biżuterię, kosmetyki, sprzęt elektroniczny, dywany, książki, dekoracje dla domu, części motoryzacyjne, produkty spożywcze i wiele innych. Giełda posiada też w swojej ofercie większe towary jak pralki, zmywarki, rowery, stoły, szafy, czy kanapy.

Giełda niedzielna w Koszalinie to również znakomite miejsce, aby znaleźć unikalne rękodzieła albo wyposażyć się w atrakcyjny upominek dla bliskiej osoby. A do tego nie wypłukuje naszego portfela.