Powrót Giełdy Ogrodniczej do Koszalina – zapraszamy na weekendowe atrakcje!

Giełda Ogrodnicza, znana i lubiana impreza dla miłośników zieleni, ponownie zawita do Koszalina. Nadchodzący weekend będzie zdominowany przez to wyjątkowe wydarzenie, które zgodnie z kalendarzem, przybierze jesienną tematykę.

Miejscem działań stanie się teren wokół hali Gwardii, zlokalizowanej przy ulicy Fałata w Koszalinie. Rozpoczęcie giełdy zaplanowano na sobotę o godzinie 8:00 i potrwa do 17:00, natomiast w niedzielę zainteresowani będą mogli skorzystać z oferty od 8:00 do 15:00.

Będą to dwie pełne atrakcji dni dla całych rodzin. Wystawcy umilą czas zwiedzającym prezentując różnorodność swojej oferty. Na stoiskach nie zabraknie kwiatów, krzewów czy roślin cebulowych, idealnych na nadchodzący sezon. Miłośnicy ogrodnictwa znajdą również materiał szkółkarski owocowy i ozdobny. W ofercie nie zabraknie też architektury ogrodowej oraz narzędzi i sprzętu do produkcji ogrodniczej. Dodatkowo dla miłośników akwenów będą dostępne rośliny i rybki do oczek wodnych.

Dodatkowo, warto podkreślić, że oprócz samej giełdy ogrodniczej, organizatorzy przewidzieli inne atrakcje. Przy hali Gwardii zaparkują food trucki,dające możliwość zakupu smacznych przekąsek. Dla chętnych do sportowej rywalizacji zostanie przygotowana strzelnica sportowa. Natomiast najmłodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił podczas konnej przejażdżki.