Potworne zdarzenie w Koszalinie: Zginęła rowerzystka

W poniedziałkowy wieczór, w pobliżu koszalińskiej Galerii Emka, miało miejsce straszne zdarzenie drogowe. Do doszczętnie tragicznego w skutkach wypadku doszło na przecięciu ulic Władysława IV i Kwiatkowskiego. Podczas tej nieszczęśliwej kolizji uczestniczyła rowerzystka oraz ciężarówka asenizacyjna.

Z informacji przekazanych przez pierwsze osoby badające przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia wynika, że kobieta jadąca na rowerze poruszała się po ulicy Władysława IV, a następnie próbowała wykonać manewr skrętu w lewo, zamiarując wjechać na ulicę Kwiatkowskiego. W tej samej chwili doszło do fatalnego zderzenia z ciężarówką asenizacyjną, co spowodowało poważne obrażenia u rowerzystki.

Pomimo natychmiastowych działań ratunkowych i podjętej próby reanimacji kobiety na miejscu zdarzenia, nie udało się niestety przywrócić jej czynności życiowych. Zmarła ona na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Na miejsce tragedii przybył prokurator, który podjął śledztwo w tej sprawie. Więcej informacji na temat tego zdarzenia będzie dostępnych po przeprowadzeniu dalszych czynności, które zostaną wykonane pod nadzorem prokuratora.