spacery-wielkanocne-koszalin

Piękna Niedziela Wielkanocna zachęciła licznych mieszkańców na popołudniowe spacery

Trzeba przyznać, że w tym roku wielkanocna aura w Koszalinie stanęła na wysokości zadania, zapewniając cieplutkie dni obfitujące w radosne promyki słońca. W Wielką Niedzielę pogoda była bardzo słoneczna i przyjemna, dzięki czemu mnóstwo mieszkańców Koszalina postanowiło wybrać się na świąteczny spacerek.

Jakby nie było, w tym roku pogoda w Koszalinie i Mielnie podczas Świąt Wielkanocnych zasłużyła na rzęsiste oklaski. Słoneczny dzień sprawił, że na ulicach, placach zabaw i miejskich zieleńcach zaroiło się od spacerowiczów. Wszędzie można było dostrzec radosne rodziny z dziećmi, żywiołowe grupki przyjaciół, odpoczywających na ławeczkach seniorów, a także wiele osób na romantycznej przechadzce.

A tutaj możesz zapoznać się z najlepszymi atrakcjami i miejscami na spacery w Koszalinie.

Rodzinne spacery brzegiem morza i promenadą

Co więcej, na spacer wybrali się nie tylko mieszkańcy miast, ale również urlopowicze. Prawdą jest, iż nawet w okresie świątecznym nad polskie morze zjeżdża się wielu turystów, którzy korzystają z faktu, że o tej porze nie ma tutaj jeszcze zbyt dużego tłoku. W związku z tym w Wielką Niedzielę wielu przyjezdnych pojawiło się na promenadzie, a także nad brzegiem Bałtyku – dwa znakomite miejsca na spacery rodzinne.

Piękna pogoda przyniosła także korzyści regionalnym przedsiębiorcom, którzy rozstawili swoje punkty gastronomiczne, oferując spacerowiczom smaczne przekąski i napoje.

W Niedzielę Wielkanocną nie brakowało też osób, które postanowiły skorzystać z plaży jak w okresie wakacyjnym, rozkładając na piasku parawany i leżaki. Mało tego, niektórzy zdecydowali się nawet na brodzenie w bałtyckich wodach, a inni na wypróbowanie morskich kąpieli.

A jeśli zastanawiasz się, w co się ubrać podczas spacerów na plaży, zapraszamy do lektury na stronie 24kolobrzeg.pl.