Nadchodzi Dzień Kobiet!

Nadchodzi wyjątkowe święto! Chodzi oczywiście o Dzień Kobiet. Już dziś pomyśl o prezentach dla swojej kobiety lub koleżanki z pracy.

8 marca 2023 roku w naszym kraju świętować będziemy Dzień Kobiet. Od wielu lat przyjęła się już tradycja, że w tym wyjątkowym dniu panowie obdarowują swoje kobiety oraz koleżanki drobnymi prezentami. Upominki zawsze sprawiały kobietom dużo radości. Jednak na przestrzeni lat zmieniły się trendy i rodzaje prezentów wręczane paniom.

Zapytaliśmy panów mieszkających w Koszalinie o to jakimi prezentami obdarowują swoje najbliższe damy. Na liście podarunków znalazły się m.in. dobre kosmetyki, perfumy, vouchery na zabiegi do kosmetyczki, zabiegi u masażysty, vouchery do SPA, weekendowe wycieczki. Skromniejszymi propozycjami lecz również atrakcyjnymi jak podkreślają mieszkańcy Koszalina są bukiety kwiatów oraz czekoladki.

Warto wspomnieć, że jeszcze 20 lat temu dużą popularnością cieszyły się takie prezenty jak np. pończochy, mydło, kawa lub herbata. Kobiety otrzymywały praktyczne prezenty, ponieważ w sklepach występował deficyt towarów.