Nabór do Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego

Już za chwilę, dnia 17 kwietnia 2023 roku rozpocznie się nabór projektów do kolejnej edycji Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego 2024. Będzie to już 11 edycja tego przedsięwzięcia. Nabór projektów będzie realizowany do dnia 17 maja 2023 roku.

Budżet Obywatelski cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Koszalina i nie tylko! To projekt realizowany w całej Polsce, w wielu miastach. Swoją popularność zawdzięcza faktowi, że to ludzie mają głos, a nie włodarze miasta. W projekcie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Projekt można złożyć samodzielnie, z grupą ludzi, a także jako organizacja pozarządowa.

Ponadto można również zgłosić więcej niż jeden projekt. Należy jednak pamiętać, że projekty muszą zostać wyodrębnione na oddzielnych formularzach. Projekt można złożyć w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego (ul. Rynek Staromiejski 6-7). Dokumenty można dostarczyć osobiście lub pocztą. W formie elektronicznej wnioski można składać poprzez stronę www.budzetobywatelski.koszalin.pl.