Majówka nadchodzi!

Czy masz już plany na zbliżającą się majówkę? Dzielimy się pomysłami!

Zapytaliśmy mieszkańców Koszalina jakie mają plany na zbliżającą się majówkę? Dzisiaj dzielimy się udzielonymi pomysłami, które być może będą dla kogoś inspiracją. Wśród odpowiedzi najczęściej pojawiały się plany związane z wyjazdem na wycieczkę. Głównymi kierunkami wybieranymi przez naszą społeczność są miejscowości nad morzem oraz w górach. Popularnością cieszą się też lokalne wycieczki jednodniowe po okolicach. W końcu w naszym regionie jest wiele ciekawych zakątków.

Osoby, które są domatorami również wiedzą już jak spędzić swój wolny czas. Część mieszkańców Koszalina ma zamiar porządnie zrelaksować się i odpocząć poprzez np. czytanie książek, oglądanie filmów, spotkania z przyjaciółmi, wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu, biesiadowanie przy grillu, eksperymentowanie z nowymi kulinarnymi przepisami.

Jest też grupa ludzi, którzy wolny czas planują poświęcić na remonty w domu. To także świetny czas, aby zorganizować domowe porządki. Jeśli macie ogródek warto zastanowić się nad przeprowadzeniem porządków w ogrodzie. W końcu wiosna to idealny czas na tego typu prace.