Koszalińscy wolontariusze dla WOŚP!

Już 29 stycznia 2023 roku odbędzie się długo wyczekiwany finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ta jedyna w swoim rodzaju orkiestra będzie zbierać pieniądze na sepsę. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na nowoczesny sprzęt medyczny oraz leki, w celu leczenia zakażonych na sepsę. Czy w tym roku uda się pobić kolejny rekord finansowy fundacji? Jesteśmy przekonani, że tak! Do akcji każdego roku przyłączają się miliony ludzi.

Do akcji charytatywnej standardowo jak w każdym roku przyłączy się oczywiście grupa wolontariuszy z Koszalina. W dniu finału w naszym mieście będzie można spotkać wolontariuszy z czerwonymi serduszkami , którzy będą zbierać datki do puszek. Wiadomo już, że w naszym mieście do akcji przystąpi kilkaset wolontariuszy z Koszalina i bliskich okolic.

Z pewnością odbędą się również koncerty, animacje, pokazy oraz nieodzowny punkt programu, czyli światełko do nieba! Osoby chcące już dziś podzielić się wsparciem dla WOŚP mogą skorzystać z licznych aukcji w serwisie internetowym na allegro.