Koszalinianka Wiktoria Nnaka zdominowała zawody Arnold Classic Europe

Obecny sezon to niewątpliwie dobra passa dla mieszkającej w Koszalinie Wiktorii Nnaka, ambasadorki Olimp Sport Nutrition, która absolutnie zdominowała Arnold Classic Europe.

Tylko w miniony weekend Koszalinianka zgarnęła trzy złote i jeden srebrny medal. W kończącym się roku Wiktoria startowała w sumie aż w ośmiu zawodach i zgarnęła 16 złotych oraz 1 srebrny medal. Zważywszy na fakt, że to jej debiutancki sezon jest to wręcz wybitne osiągnięcie i obiecujące na przyszłość.

Owocny weekend

W ciągu ostatniego weekendu podczas zawodów Arnold Classic Europe odbywających się w Santa Susana Wiktoria Nnaka zgodnie z planem miała wystąpić w niedzielnych zawodach amatorów. Gdy jednak przybyła na miejsce już w sobotę okazało się, że otrzymała „dziką kartę” i mogła startować od razu w odbywających się tego dnia zmaganiach profesjonalistów. Dziewczyna podkreśla, że sama możliwość zaprezentowania się obok nich było dla niej nie lada zaszczytem i dużym przeżyciem. Uznała to za dobrą szansę na naukę i możliwość porównania się z najlepszymi. Dzięki temu mogła zobaczyć, nad czym musi jeszcze popracować. Nie wiedziała przed startem, że wspólne wyjście na scenę z zawodowcami da jej nie tylko nowe doświadczenia ale i srebrny medal.

W miniony weekend Wiktoria Nnaka startowała w zawodach w dwóch kategoriach, Junior Women’s Bikini-Fitness oraz
Women’s Bikini-Fitness powyżej 172 cm. W każdej z nich pokonała wszystkie rywalki podobnie jak w kategorii Women’s Bikini-Fitness Overall gdzie zdominowała zwyciężczynie pozostałych kategorii stając się niekwestionowaną mistrzynią. Koszalinianka kończy bieżący rok z imponującym dorobkiem, jako pięciokrotna Mistrzyni i Vicemistrzyni. Zdobyła tytuł Mistrzyni Europy Seniorek, Mistrzyni Świata Juniorów oraz Seniorek, Mistrzyni Arnold Classic Europe Juniorek oraz w kategorii Seniorek. Całość dopełnia tytuł Vice-Mistrzyni Arnold Classic Europe PRO.

Plany na przyszłość

Po tak intensywnym debiutanckim roku przez zawodniczką czas na zasłużony odpoczynek. Nie zamierza jednak odpuścić treningów bowiem musi przygotowywać się już do kolejnego sezonu. W przyszłym roku oprócz obrony zdobytych teraz tytułów będzie walczyć o absolutne Mistrzostwo Polski czyli o zdobycie Pucharu. Planuje także udział w odbywających się co 5 lat zawodach Grand Prix Baikal w Rosji.