motocykle-koszalin

Koszalin: Uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Moto Parku

Minionej niedzieli w koszalińskim Moto Parku odbyło się uroczyste otwarcie tegorocznego sezonu motocyklowego, podczas którego miłośnicy warczących jednośladów mogli podziwiać wiele wspaniałych maszyn. Jeźdźcy przejechali ulicami miasta w towarzystwie policji. Natomiast udział w paradzie mógł wziąć każdy właściciel motocykla lub skutera.

Dnia 24 kwietnia przy ul. Gnieźnieńskiej w Moto Parku w Koszalinie odbyło się wielkie otwarcie sezonu motocyklowego, który przyciągnął do siebie licznych właścicieli stalowych rumaków i wielu miłośników motoryzacji. Po zbiórce w Moto Parku motocykliści wyjechali na ulice Koszalina, skutecznie blokując drogę innym uczestnikom ruchu. Ze względu na dużą ilość motocykli paradzie towarzyszyła policyjna asysta.

Sprawdź również, jak otwarcie sezonu motocyklowego świętowano w Siedlcach.

Zawody siłowania na rękę i Motobazar

Motocykliści rozpoczęli swój przejazd od Moto Parku, przemieszczając się m.in. ulicami 4 Marca, Młyńską, Jana Pawła II i Orląt Lwowskich. Cała parada zakończyła się z powrotem w Moto Parku, gdzie zarówno na motocyklistów, jak i miłośników motoryzacji, czekały znakomite atrakcje. Jedną z nich była giełda motocyklowa pn. Motobazar, na której udostępniano różne części z branży motoryzacyjnej.

Warto też dodać, że w trakcie tej wspaniałej moto-imprezy odbył się również Motocyklowy Turniej Siłowania na Rękę o Puchar Prezydenta Koszalina.

Organizatorem wydarzenia był Klub Motocyklowy Adventure.