smiech

Konin: W niedzielę odbył się Dzień Dziecka w Koninie. Dzieci powitały kolorowe postacie z bajek

W ubiegłą niedzielę z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka odbyła się 8. edycja imprezy pn. „Witajcie w naszej bajce” w Koninie. W trakcie wydarzenia dzieci miały okazję do spędzania czasu na wielu znakomitych atrakcjach w towarzystwie postaci z bajkowej krainy. Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.

Dnia 29 maja w parku im. Fryderyka Chopina w Koninie odbyła się 8. edycja imprezy pn. „Witajcie w naszej bajce”, na której pojawiło się bardzo wielu najmłodszych mieszkańców miasta. A to dlatego, że podczas niedzielnego popołudnia parkiem zawładnęły sympatyczne postacie z bajek, zapewniając wszystkim dzieciom wiele wspaniałej rozrywki.

Sprawdź również, jak z okazji Dnia Dziecka bawili się najmłodsi mieszkańcy Nowego Targu, odwiedzając na nowy24.pl.

Popularne postacie z bajek i atrakcyjne konkurencje

Dzieci mogły spędzać czas w towarzystwie Jasia i Małgosi, Czerwonego Kapturka, Roszpunki i Kopciuszka, a nawet odwiedzić wioskę błękitno-niebieskich Smerfów. W ramach imprezy na najmłodszych czekały również atrakcyjne konkursy i zabawy, takie jak tory przeszkód, dmuchane zamki, skakanie w workach, czy puszczanie baniek mydlanych.

Na terenie parku rozstawiono 13 stanowisk z różnymi konkurencjami, podczas których należało zbierać pieczątki. Uczestnicy musieli zaliczyć co najmniej 10 stanowisk, aby zdobyć określoną liczbę pieczątek. A na mecie oddawało się talon, który później brał udział w dwóch losowaniach atrakcyjnych nagród. Warto też dodać, że pomiędzy losowaniami uczestnikom zabawy czas umilał koncert dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie.