Impreza charytatywna dla pięcioletniej Antosi organizowana przez BMW Klub Koszalin

Rozpoczyna się odliczanie do soboty, kiedy to członkowie BMW Klubu Koszalin, z entuzjazmem serdecznie zapraszają społeczność koszalińską na giełdę, gdzie odbędzie się wydarzenie charytatywne. Wydarzenie to ma na celu skupienie rozmaitych atrakcji, które przyciągną tłumy, a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację małej Antosi z Białogardu, która ma tylko pięć lat.

Nadchodzące wydarzenie jest planowane na godzinę 12:00 i zawierać będzie szereg emocjonujących atrakcji, w tym wiele powiązanych z branżą motoryzacyjną. To obejmuje takie działania jak przeciąganie samochodów, konkurs na najbardziej donośny wydech, najlepszy system audio w samochodzie oraz najciekawiej wyglądające felgi. Dla młodszych entuzjastów samochodów przygotowano elektryczne gokarty, dmuchane zamki i stoiska z popcornem oraz watą cukrową.

Daniel „Zmitek” Zmitkiewicz będzie gospodarzem imprezy, podczas której DJ Mike zapewni muzyczną oprawę na scenie z telebimem. Centralnym punktem całego wydarzenia będą licytacje z atrakcyjnymi nagrodami. Do zdobycia są vouchery na różne usługi oraz zniżki w renomowanych koszalińskich sklepach, a także zegarki stworzone z części BMW i wiele innych upominków.

Patryk Wawrzyniak, jeden z współorganizatorów wydarzenia, zachęca: „Warto poświęcić kilka godzin tej soboty, aby odwiedzić naszą giełdę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby całe rodziny mogły tu miło spędzić czas. Dochód z imprezy przeznaczymy na wsparcie Tosi – małej dziewczynki z Białogardu, która potrzebuje drogiej rehabilitacji.”

Celem imprezy jest darmowe wejście dla wszystkich jej uczestników. Polskie Radio Koszalin zostało oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia.