Festiwal sztuk walki na inauguracyjnym otwarciu nowej sali Inferno Gym

Poniedziałkowy wieczór, 1 lipca 2024 roku, zarezerwowany był dla miłośników sportów walki. Właśnie wtedy miało miejsce huczne otwarcie nowo powstałej sali dedykowanej do treningów sztuk walki w renomowanym klubie Inferno Gym.

Wielką galę otwarcia nowego obiektu zaplanowano ze szczególnym rozmachem, co przyciągnęło tłumy osób. Wśród nich byli zarówno pasjonaci sportów walki, jak i rodziny oraz przyjaciele zawodników trenujących w klubie.

Podczas tego uroczystego wydarzenia, gwoździem programu okazały się pokazy różnorodnych sztuk walki. Te dynamiczne prezentacje pozwoliły publiczności na pełne zrozumienie bogactwa i różnorodności dyscyplin oferowanych przez nową salę. Wybrane przez zawodników dyscypliny, takie jak zapasy, brazylijskie jiu-jitsu, judo, boks, Muay Thai czy kickboxing, zostały zaprezentowane w praktyce. Każda z nich wywołała u widzów fale emocji, co przekładało się na gromkie brawa i aplauz pod koniec każdego pokazu.

Uroczystość nie mogła obyć się bez specjalnych gości, którzy również zaszczycili swoją obecnością to doniosłe wydarzenie.