Charytatywna rywalizacja w darta na rzecz potrzebującej pomocy zawodniczki

Klub Wiking Koszalin, znany z organizacji różnego rodzaju imprez sportowych, tym razem postanowił poprzeć swoją zawodniczkę, Joannę Jagiełło, która obecnie boryka się z poważną chorobą. Przygotował dla niej specjalny turniej darta, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Jest to wydarzenie zarówno sportowe, jak i charytatywne, gdyż celem jest zgromadzenie funduszy na wsparcie Joanny.

Plan turnieju zakłada nie tylko rywalizację na tarczy, ale również licytację różnych przedmiotów cennych dla miłośników tej gry. Wśród nich znajdą się m.in. profesjonalne lotki do darta czy wiertarki. Organizatorzy zaplanowali również sprzedaż domowych wypieków, zupy i śledzi. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Turniej rozegra się w popularnym pubie Wiking, mieszczącym się przy ulicy Szeregowej w Koszalinie, 21 października. Początek rywalizacji zapowiadany jest na godzinę 15:00, jednak zapisy będą przyjmowane już od godziny 14:00. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które ma na celu wspomóc Joannę w jej ciężkim okresie.