55. Regionalny Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne" 2024 – Zaproszenie od Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Serdecznie zachęcamy do udziału w organizowanym przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną 55. Regionalnym Turnieju Recytatorskim pod hasłem „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne” 2024. Jest to wydarzenie, które cieszy się niemałą popularnością i corocznie przyciąga liczne grono uczestników.

Konkurs kierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, którzy mieszkają na terenie dawnego województwa koszalińskiego. Obejmuje to zarówno Gminę Miasto Koszalin, jak i okoliczne powiaty: białogardzki, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki i świdwiński. Więc jeśli jesteś młodym recytatorem z tych terenów, zapraszamy do wzięcia udziału!

Na finał tego emocjonującego turnieju recytatorskiego zapraszamy 4 czerwca 2024 roku. W Koszalińskiej Bibliotece Publicznej o godzinie 10:00 rozpocznie się rywalizacja na najwyższym poziomie. Wierzymy, że ten dzień upłynie pod znakiem literackiego festiwalu i pięknych emocji.